Začínáme podnikat s ePN Network

Platforma ePN Network je služba, díky které můžete vytvářet speciální odkazy, přes které mohou nakupovat návštevníci vašeho webu/blogu, členové vašich skupin, nebo přátelé. Po kliknutí na odkaz a následném nákupu dostáváte nejen provizi z prodeje, ale také se uloží váš odkaz do tzv. cookie paměti v prohlížeči, což v praxi znamená, že kdykoliv se zákazník rozhodne pořídit si něco dalšího v průběhu 30 dnů od kliknutí na váš odkaz, provizi dostáváte stále vy.

V tomto návodu si ukážeme krok za krokem jak se registrovat na platformu ePN, ukážeme si základní funkce ovládání a naučíme se vybírat provize na váš bankovní účet. Platforma ePN bohužel zatím není dostupná v českém jazyce, takže jsme odkázáni jen na angličtinu a ruštinu. Nemusíte mít ale obavy, vše je jednodušší, než se zdá a po zapracování není nutné nikde nic číst, zajímat vás budou jen provize a tlačítko pro generování odkazů.

1) Registrace do platormy ePN

Vaším prvním krokem bude kliknutí na tento odkaz, který vás nasměruje na stránku registrace pro partnery.
Stránka je sice v angličtině, ale nemusíte se bát. Registrací vás provedeme a následně při práci už angličtinu potřebovat nebudete.

Dále budete pokračovat tlačítkem „To register“, případně v pravo nahoře „Registration“. Tlačítka mají stejný efekt, takže na tom nezáleží.
Budete přesměrování na stránku, kde vyplníte email a vámi zvolené heslo pro registraci.